Přeskočit na obsah

O nás

O NÁS A NAŠÍ VÁŠNI

Receptura našeho těsta, které je připravované každé ráno, navazuje na tradiční: hladká mouka, voda, extra panenský olivový olej – používá se místo sádla, mořská sůl a špetka jedlé sody, bez konzervantů a droždí. Za vyzkoušení stojí také naše speciální těsto: vícezrnné.

Hlavním cílem, který sledujeme, je kvalita surovin a přísad do náplně: z tohoto důvodu jsou naše piadiny měké  a voňavé, s širokým výběrem kombinací, slaných i sladkých, díky nimž je piadina komplexní a zdravé jídlo.

Náplně vybíráme s touhou nabídnout kreativní, řemeslnou a vysoce kvalitní kuchyni, která je chutná a zároveň zdravá. Používáme jen italské salámy a sýry a čerstvou zeleninu, která přichází denně od vybraných dodavatelů.

Naše bistro LA PIADINA je zaměřeno na ty nejmenší detaily, které uspokojí všechny vaše chutě s  nabídkou vín a řemeslných piv

Naše vášeň pro dobré jídlo a vynikající služby, které každý den poskytujeme našim zákazníkům, nás povzbuzuje k tomu, abychom se zlepšovali stále více a více, s pomocí našich zaměstnanců, kteří s námi sdílí nadšení a profesionalitu.

Děkujeme vám, kteří nám dáváte příležitost vás každý den poznat.

BUON APPETITO

cs_CZCzech